Вогонь і Вода в храмі ночі

Вогонь і Вода ігри на двох

Вогонь і Вода в храмі ночі

У чому головна відмінність Храму Пітьми від інших святилищ, через які пройшли наші герої? На перший погляд здається, що все так само. І особливої пітьми на рівнях навіть і не спостерігається. Але щось насторожує.
І я скажу тобі, що. Під покривом пітьми приховані переходи з рівня на рівень! Ти не знаєш, скільки рівнів залишилося, а скільки пройшло. Не можеш вибрати, куди йти. Якщо ти вийдеш в меню, то тобі доведеться проходити усі рівні наново, починаючи з першого! Чому так? А тому що в Храмі Пітьми ти не зможеш орієнтуватися. Адже освітлені тільки зали, в яких знаходяться рівні, а ось переходи меду ними оповиті мороком.
Також тут з'являються нові пастки. Окрім басейнів з водою і рідким вогнем з'являються жахливі смертельні стовпи: Стовп Вогню і Стовп Води. Так що, запам'ятай раз і назавжди правило: Хлопчик-вогонь не повинен торкатися ні до чого синьому, а Дівчинка-вода - ні до чого червоному!

Зрозуміло, в грі Вогонь і Вода в Храмі пітьми нікуди не подітися від механізмів. Наступай на кнопки, щоб відкривати двері і опускати ліфти, переводь у включене положення за допомогою важелів - усе управління інтуїтивно і не вимагає від тебе додаткового натиснення ні на які кнопки!
 

 Як грати :

 
 
Ти можеш грати в цю гру самостійно, а можеш запросити друга, щоб кожен з вас управляв своїм персонажем. Адже командувати Хлопчиком-вогнем і Дівчинкою-водою можна одночасно(хоча, зрозуміло, можна і по черзі - принаймні, на рівнях з шестикутним каменем). При цьому вогняний персонаж слухається стрілок(стрілки управо і вліво - рух вперед і назад, стрілка вгору - стрибок), що управляють, а водна дівчинка - комбінації WAD(A і D - рух вперед і назад, W - стрибок).