Візьми участь в найкрасивішій і доброзичливішій війні на світі. Грізні танки насправді нешкідливі і стріляють фарбами....

У тебе є кращий друг, якого ти хочеш покликати грати? Та хоч два - не проблема для гри Танки на двох в лабіринті!...

Набридли прості мотоцикли і звичайні тачки? Бери рівень покрутіше!! Грай в гру Гонки на танках!!...

Надокучили ігри, де потрібно тільки бігати/їздити і стріляти?? Включай мізки в грі Божевільна фабрика танків!...

У тебе так багато друзів, що стандартні ігри на двох гравців тобі не підходять? Грайте в гру Танки на чотирьох!...

Вступай в найпотужніше військове протистояння з новою захоплюючою грою На двох Танки 2!...

Любиш руйнівні ігри у войнушку? І чим більше руйнувань, тим краще? Тоді запускай гру Танки рушать міста на двох!...

Кидай усі справи і включайся в захоплюючу битву в новій грі Двоногі танки на двох!...

Захоплююча гра у танки яка колись була на приставці денді...

Вступай в танковий бій проти друга або комп'ютера в новій грі Микро-танки на двох!...

Пам'ятаєш славні часи, коли рубався з другом в танки на телевізійній приставці? Згадай минувщину з грою Класичні танки на двох!...

Візьми участь в самих епічних танкових боях сучасності в грі Танки на двох: Стрільба фарбою!...

Танки ігри на двох

Швидкі, маневрені, такі, що мають величезну прохідність і оснащені щонайпотужнішими бойовими знаряддями, захищені міцною бронею - ідеальні знаряддя ведення війни. Може бути не найсмертоносніше, але саме озброєння 20го століття, що широко застосовувалося, - це, звичайно, танки. Саме вони забезпечували перевагу на суші під час усіх військових компаній тих років. Ігри Танки на двох перенесуть вас прямо в гущу бойових подій!
Танки підкорюють світ, правда, тепер не в прямому, а у переносному розумінні. Все більше людей вибирають суворе ремесло танкіста для того, щоб проводити свій вільний час. Ігри танки на двох дозволять вам відчути усю привабливість спільної гри під час цікавих боїв і піднімуть задоволення на новий рівень! Усім подобається грати в онлайн гри танки на двох, адже це неймовірно весело і захоплююче! Щоб стати справжнім бойовим танкістом тепер не обов'язково носити комбінезон і пахнути соляркою - відмінний досвід можна отримати і перед екраном комп'ютера.
[b][b]Прийоми ведення танкового бою[/b]
Головний принцип ведення бою командою з двох чоловік не міняється вже декілька сотень років незалежно від того як діють бійці і чим вони озброєні - пішки і з палицями, верхи і з шаблями або ж на танках і з щонайпотужнішими гарматами і кулеметами. У будь-якому разі головне в цій ситуації пам'ятати про парну перевагу і використати його за повною програмою.
Танки ще мобільніші і розвивають куди більшу швидкість, ніж звичайний піхотинець, а з іншого боку танк набагато менш оперативний у бою - що розгорнутися і почати відстрілюватися в протилежному до первинного напрямі танку може знадобитися декілька дорогоцінних секунд. Таким чином ми простими логічними висновками отримуємо висновок про те, що поодинокі танки супротивника слід знищувати за допомогою відволікаючого маневру з боку одного з ваших танків, і прямих попаданій по кормі або бортам з боку іншого.
Як і люди, танки усі різні і для того, щоб добитися успіху, треба добре розуміти усі плюси і мінуси використання того або іншого танка. Наприклад, легкі машини мають неабияку маневреність і швидкість ходу, можуть рухатися по непередбачуване траєкторії і є неймовірно складними об'єктами для прицільної стрільби. Проте, абсолютно очевидно, що для збереження невеликої маси при конструюванні таких танків немає ніякої можливості оснастити їх потужним знаряддям і товстою бронею. Тому вогнева потужність таких апаратів не дозволяє їм вести повноцінних бойових дій(проти інших танків, зрозуміло), та зате робить їх ідеальним засобом розвідки місцевості і різноманітних тактичних маневрів.
Легкий танк є ласою здобиччю для недосвідченого і азартного супротивника, а тому може використовуватися і в якості живця. Захопленого гонитвою ворога можна привести у будь-яке вигідне для себе місце, де чекає пристрелявшийся і готовий до прицільної атаки важкий або середній танк. Один постріл із зручної позиції, та ще і з положення стоячи може вирішити результат бою.
Хочете разом з друзями-танкістами битися в різних точках планети і навести страх на супротивників стрімкими атаками і підступними маневрами? Безкоштовні ігри танки на двох дають вам таку можливість! Перевірте справність усіх систем, заповніть під зав'язку бак, запасіться боєкомплектом і вирушайте на пошуки пригод і бойової слави