Аватар на двох

Ігри для хлопчиків

Аватар на двох

 Відрізняються розкішною графікою, простим, інтуїтивно зрозумілим управлінням, динамічним розвитком подій і досить важкими завданнями, що ще більше ускладнюються з кожним новим рівнем. У перекладі з санскриту аватар - божество, що утілилося в людському обличчі.
 Приблизно за 100 років до початку подій, про які йде мова в іграх на двох "Аватар", хазяїн вогню Созин - правитель "вогняного" народу, вирішив розширити власні володіння і почати війну заради захоплення прилеглих до його землі територій. Побоюючись, що аватар Року йому заважатиме, Созин відклав експансію до тих пір, поки старий не помре.
І він помер, але божество, що живе в нім, не покинуло землю, а через декілька років переродилося в тілі повітряного кочівника Аанга. Малюком дізнавшись про своє призначення і дух, що мешкає в нім, Аанг намагається бігти. Він покидає рідний будинок верхи на величезному літальному бізонові, але, пролітаючи над океаном, потрапляє в шторм і падає разом з ним у воду.
Після бурі на берег виходить зовсім інший Аанг. Морський шторм допоміг йому перейти в стан аватара і усвідомити своє призначення. Тепер він готовий битися і з Созином, і з його не менш кровожерними і небезпечними спадкоємцями.

Ігри на двох "Аватар" практично повністю повторюють сюжет мультфільму за винятком деяких незначних подробиць, які не змогла вмістити в себе онлайн-гра. Тобі і твоїм друзям вони обов'язково сподобаються!
 

 Як грати :

 
Управляйте клавіатурою.