Гонки на мотоциклах

Гонки на двох

Гонки на мотоциклах

Змагання не обов'язково повинне мати елемент безпосереднього протистояння. Нікому не стане гірший, якщо супротивники не дихатимуть один одному в спину! Головне - щоб був об'єктивний критерій визначення переможця і, власне, цікаве зайняття, в найбільш професійному володінні яким і могли б змагатися герої.
У грі Гонки на двох на мотоциклах це зайняття є. Як ні дивно, це якраз таки віртуальна їзда на мотоциклі! А що? Вона точно усім цікава. Які ж хлопченята не люблять кататися на мотоциклі?? А головне - змагання вийде абсолютно об'єктивним! Адже програма зберігає усе чекпоинты, і вже точно у кінці заїзду повідомляє сумарний час. Власне, саме по цьому значенню і варто порівнювати рівень майстерності!
І не можна звинуватити друга в тому, що він штовхав тебе або виділив найменш зручну ділянку клавіатури. У змаганні, в якому учасники рознесені за часом, і є лише деяка універсальна характеристика, яка і визначає переможця, все куди як об'єктивніше! Адже обоє точно знаходяться в однакових умовах.

Словом, причин для сварок і суперечок більше немає! Просто запускаємо гру Гонки на двох на мотоциклах і точно дізнаємося: хто з вас двох краще, швидше і сильніше. Або навіть не з двох, а трьох або чотирьох. У грі Гонки на двох на мотоциклах так просто влаштувати змагання на будь-яке число учасників! Грати по черзі - не проблема, головне - скласти таблицю, щоб не втратити результати. Як у боулінгу.
 

Як грати :

 

Натискай на кнопку із стрілкою вгору, щоб прискоритися і використай в якості керма стрілки вліво і управо. Режим нитро активізується натисненням пропуску.