Футбол головами

Футбол на двох

Футбол головами

    Класичний футбол один на один - справжня дворова розвага! Адже команду зібрати вдається далеко не завжди, а тим більше дві! Хто хворіє, хто уроки робить, кого мама не пустила. Ось і доводиться ганяти м'яч по полю удвох, виконуючи при цьому обом роль і воротаря, і захисника, і нападаючий. І навіть судді, адже стежити за тим, щоб були дотримані усі правила, окрім вас все одно нікому!!
Саме у такий футбол тобі і пропонується зіграти в грі Футбол головами. Можна грати навіть удвох з другом: наприклад, якщо на вулиці дощ, і ганяти м'яч по калюжах резону немає, можна схльоснутися верб комп'ютерної баталії! А вже потім, коли дощ закінчиться, піти гуляти і спробувати підтвердити або оспорити результат в реальному поєдинку на дворі, що свіжопідсохнув.
    Вибирай з найвідоміших футболістів світу - справжніх зірок світового футболу! - за кого ти хочеш грати, і починай битву!! В цій суворій сутичці наодинці з другом або з комп'ютером(ну або з другом-комп'ютером - і таке буває!) тобі ні на кого сподіватися, окрім себе, і нікого, окрім себе, винити в невдачі. Тому в грі Футбол Головами від тебе знадобиться максимальна концентрація, щоб добитися успіху!
Готуйся стрибати, бігати, забивати - борися за м'яч, щоб за відведений час потрапити в сітку супротивника більше разів, ніж він зуміє потрапити в твою.Окрім цього, над вашими головами з'являтимуться бонуси. Причому, не все їх варто брати! Адже в грі Футбол головами бонуси бувають позитивними і негативними - уважно стеж, щоб випадково не захопити негативний "бонус"!

   До речі, хоча гра і називається Футбол головами, це зовсім не означає, що грати можна ТІЛЬКИ головою. Штовхати м'яч можна, і іноді це буває дуже корисно! Втім, оскільки з'являється м'яч згори і падає вам на голови, грати головою здається логічно і більше того - дуже навіть зручно.
 

 Як грати :

 
 
 
 Управляй своїм футболістом з клавіатури! Якщо ти граєш проти комп'ютера, то все гранично просто: переміщайся вперед і назад за допомогою стрілок на клавіатурі, підстрибуй стрілкою вгору, а для удару по м'ячу ногою використай стрілку вниз.
  Якщо ти граєш проти друга, то, зрозуміло, одного набору клавіш, що управляють, вам не вистачить! Одному з вас доведеться використати за колишньою схемою клавіші із стрілками, а інший бігатиме назад і вперед по команді від кнопок A і D, підстрибувати по клавіші W і штовхати м'яч ногою по команді S.